Wykaz prac do realizacji przez Lud Wody Ognistej

Standard

Dotyczy zarówno pojedyńczych stanowisk jak i wymienionych podgrup.

Priorytety

Dotyczy pracy biurowej oraz na Internecie. Ta część dokumentu jest pisana skrótowo, są to ogólne kierunki.

1) Tekst reklamowy (nazwa grupy, opis, cel etc.) wraz z opracowaniem graficznym (logo, zdjęcia ludzi i lokalizacji)

2) Aktualna baza danych członków grupy założycielskiej i łączące namiary.

3) Założenie tak zwanej „Wspólnoty Chałupnictwa Zbiorowego” (Cottage Industry Community Unit) do tworzenia GEK tak jak w innych miejscowościach – zaznaczając się jako ludzie którzy sami sobie stworzą darmową energię zamiast czerpiąc z kontroli opatentowanych systemach energetycznych – i tym samym zaznaczenie obecności aby przyłączali się wszyscy chętni. Na początku chodzi o prostą rejestrację na stronie po zdobyciu zaświadczenia (kurs, już zakończony przez autora). Podczas rejestracji wybieramy kategorie działań: budowa, badania naukowe, promocja, transport i instalacja, warsztaty i szkolenia, sprzedaż, kampanie finansowe, spotkania itp. Na tej podstawie możemy otrzymać dofinansowanie poprzez kontakt i współpracę z tymi, którzy odnoszą sukcesy i będą nas polecać.

4) Założenie kont na portalach społecznościowych dla Polskiej Grupy GEK (wydarzenia, zdjęcia, pliki), wiki, fora.

5) Tłumaczenie podstawowych informacji dotyczących Czystej Energii z Próżni i Odkrycia: Podsumowanie Przełomowych Technologii Elektrycznych (2009) – konferencja prezydenta USA, 13 Kwiecień 2014 – konferencja Dr.Greer’a, Czerwiec 2014 CICU (Cottage Industry Community Unit) – wideo, 2012 Sirius Disclosure film, 2012 oświadczenie Toma Bearden’a – wideo, 2007 Sheri Adamiak CSETI (Centrum Studiów nad Inteligencją Pozaziemską) CD, 2014 instrukcja GEK, 2012 oryginalna publikacja na blogu FTW.

6) Ustanowienie harmonogramu pracy i spotkań.

Wizualizacja przepływu informacji ujawnień w stosunku do działań Ludu Wody Ognistej oraz Polskiej Grupy GEK:

LWO_info_flowchart_graphic_sm_v3

Główne indywidualne stanowiska Polskiej Grupy GEK

Tworzymy wspólną przestrzeń dla konstruktorów. Jak tylko powołamy zespół pracowników zaczniemy z formacją rozwoju biznesu poprzez opracowaną „Wspólnotę Chałupnictwa Zbiorowego”.

Celem następujących stanowisk ma być otrzymanie dofinansowania na rozpoczęcie działalności.

Tłumacz (pracuje wraz z badaczem):

Tłumacz będzie pracował nad odtworzeniem dokumentacji, filmów i nagrań z języka angielskiego na polski. Jego zadaniem będzie także ich oficjalna bądź indywidualna publikacja. Tłumaczenie będzie obejmowało najpierw sprawdzenie istnienia transkrypcji na Internecie, następnie notowanie czasowego przesłuchania, tłumaczenie, stworzenie napisów, załadowanie.

Badacz-Informatyk (pracuje z księgowym oraz z tłumaczem):

Najnowszy ogólnoświatowy GEK, istniejące polskie grupy, fundacje, filantropi, zwykli obywatele, dotacje, fundacje, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, czysta energia.pl, CIRE, gramwzielone.pl, polak potrafi.pl, rockethub, wefunder, baza danych źródłowych (dokumenty), wszelkie wysortowane wydruki, podtrzymanie bazy danych polskiej terminologii odnoszącej się do (metafizyki, technologii, duchowości, bezpośrednych doświadczeń…)

Księgowy:

Porządkuje bazy danych ludzi, czasu i lokalizacji, podtrzymuje kontakty, tworzy organizacje dokumentów.

Operator portali społecznościowych:

Podtrzymuje aktywność na kontach, zapewnia rozwiązania dla najlepszych możliwości współpracy (tj. wspólne edytowanie dokumentów w ‘’chmurze’’)

Dokumentator:

Wideo, zdjęcia, audio, papiery…

Skarbnik:

Zajmuje się wszystkim co ma do czynienia z zasobami finansowymi (praca z księgowym oraz badaczem), dofinansowanie, darowizny.

Sceptyczny troll:

Zna się na sztuce trollowania i sabotażu. Będzie podważał i podawał w wątpliwość wszelkie działania grupy aby utrzymać wysoki standard pracy i być gotowym na tego typu sytuacje. Na podstawie wieloletnich doświadczeń innych grup posiadamy wiedzę na temat możliwych ataków na ludzi zajmującymi sie Darmową, Wolną Energią. Najważniejsze z tego powodu jest przejrzysta publikacja wszystkich działań grupy. Dopiero od kilku lat jest to możliwe powszechnie poprzez Internet.

 

Główne podgrupy – Polskiej Grupy GEK

Warunki zewnętrzne i wewnętrzne mogą ulegać zmianie i następującego typu grupy mogą służyć w podtrzymywaniu świadomości działań.

Budownicy:

Osoby potrafiące montować urządzenia: inżynierowie elektronicy, inżynierowie elektrycy, mechanicy, fizycy, technicy laboratoryjni, wynalazcy, matematycy, pisarze techniczni…

Wizja Twórcza:

Ludzie – wizjonerzy, na co dzień pozostający w kontakcie z wszelkimi aspektami rozwóju, wymiany energii na gruncie ludzkim i technologicznym, rozumiejąc humanitarne korzyści energii i jej rozwoju w przyszłości. Zdolni do pracy w międzynarodowym zespole, łatwo zawierający i podtrzymujący nowe znajomości wśród współpracowników.

Badanie Interakcji Człowiek-Technologia:

Na nowo odkrywamy technologię oraz samych siebie. Poprzez Internet łączymy się, współpracujemy. Dzięki tej technologii tworzymy świat dla GEK w życiu codziennym.

Tego typu praca może przypominć eksperymentalną grupę teatralną: badamy znaczenie ‘’bycia” bez konieczności używania cytatu, co znaczy móc ‘’robić’’, co oznacza ‘’przyzwoitość’’, czym jest ‘’problem’’ a czym ‘’ryzyko’’, czym ‘’wysiłek’’ a czym ‘’ambicja’’. Czy nieprawdą jest, że próbując zmienić bieg rzeczy to jak sprzeciwić się całemu wszechświatu, temu co jest? Czy jest możliwe wprowadzić darmową energię w codzienność istnienia ludzkiego? Są to pytania tej podgrupy eksperymentalnej.

 

Podgrupy i podrzędne stanowiska – Polskiej Grupy GEK

Jak tylko załatwione zostaną podstawowe sprawy, skierujemy swoje działania w stronę ustanowienia i podtrzymania spójności grupy.

Reprezentant:

Prezentacje, relacje publiczne, rozmowy z profesorami, naukowcami, przemysłowcami.

Artysta / Wzorowiec:

Reprezentacja twórcza, działania w przestrzeni publicznej.

Technolog:

Znajomość obsługi urządzeń, komputerów, kabli, transmisji, kodowania, sprzętu komputerowego, oprogramowania, strumieniowania obrazów, telekomunikacji.

Doradca od spraw bezpieczeństwa:

Znajomość praw i zwyczajów, praktyka w komunikacji z policją, interakcją wojskową, rozeznanie w bezpieczeństwie narodowym, odpowiednie kontakty w razie kłopotów. Osoba ta dba o to, by wszystko zgadzało się z prawem.

Haker / Włamywacz komputerowy:

Pracuje na skraju nieposłuszeństwa obywatelskiego znając się na prawach i zakazach.

Inni specjaliści: Transport, Gotowanie, Mieszkalnictwo.

Inni artyści: Aktorzy, Tancerze, Muzycy.

 

Otwarte doradztwo – podgrupa:

Wymagane: doświadczenie i odpowiedzialność.

Logistyka Przyszłości:

Odwzorowuje i projektuje implikacje oraz zmiany w przejściach do otoczenia Czystej Energii z Próżni.

Ujawniacz „paranormalnych” zjawisk:

Łączy niecodzienne ponadnaturalne doświadczenia w podróżach w głąb człowieka i odkryć fizycznych: ciała niebieskie, byty innych stopni, cuda przy uzdrawianiu, statki kosmiczne… Sam temat czystej energii z próżni otwiera tzw. „Puszkę Pandory” zjawisk metafizycznych.

Doradca duchowy:

Bezpośrednio przekazuje uniwersalną wiedzę opartą na doświadczeniach: joga, medytacja, ajurweda…

Przewodnik:

Kto tylko może, zmiennie.

 


 

Zapraszamy na zgłoszenie się do pracy:

Można się zgłosić poprzez formularz powyżej, poprzez komentarz na stronie facebook’a Lud Wody Ognistej, albo QEG Poland – Polska Grupa GEK, lub poprzez e-mail i witryne internetową LudWodyOgnistej.org.

 


 strona 6 / 8

 <PDF>

Advertisements

One thought on “Wykaz prac do realizacji przez Lud Wody Ognistej

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s