Zaproszenie do założenia Polskiej Grupy GEK

Standard

10517529_718069098284416_5419475421482208900_n

Tworząc Polską Grupę GEK możemy się z powodzeniem dołączyć do podobnych międzynarodowych grup w 32 krajach, które obserwują i wspierają współpracę wszystkich zaangażowanych naukowców. Generator Energii Kwantowej od marca 2014r. przyczynił się do dynamicznego napływu ludzi zainteresowanych rozwojem czerpania z próżni oraz zbliżonych odkryć. Sukcesy odnoszone przez inicjatywy wyzwolenia darmowej energii nabierają tempa.

Wśród obserwujących założenie Polskiej Grupy GEK znajdują się ludzie ze wszystkich ścieżek życia: zainteresowani naukowcy, przemysłowcy, filantropi, menadżerowie funduszy, urzędnicy państwowi… i inni czekający, aż będą mogli pomóc. Jednakże osoby te, działające wedle paradygmatów makroekonomicznych, ustalonych ponad sto lat temu, nie są obecnie w stanie pomóc otwarcie.

Polska Grupa GEK wspólnie rozważy początkowe działania: zdefiniowanie grupy oraz takie upublicznienie jej celów, aby rosnąca liczba zainteresowanych mogła wspierać ich realizacje, od promocji do budowy i dostarczania.

W momencie opublikowania działalności Polskiej Grupy GEK zostanie uzyskany dostęp do wpływowych ludzi z różnych krajów, którzy nawzajem będą się wspierać. Większość zadań do wykonania po utworzeniu grupy jest już nakreślona przez tych, którzy w roku 2014 takie działania podjęli.

Historia Polski obfituje we wszelkiego rodzaju ruchy społeczne, co czyni ją podatnym gruntem dla rozwóju darmowej energii.11  Ignacy Łukasiewicz stworzył współczesny przemysł naftowy na terenie Polski, wspierając społeczność pod wieloma względami, a wartości, którymi się kierował, pokrywają się wciąż z pomysłami dzisiejszego rozwoju. Generator Energii Kwantowej może stać się owocem takiej wizji. Międzynarodowe rozpowszechnienie odkryć i ujawnień dotyczących darmowej, wolnej energii wprowadzają nowe możliwości edukacji i zatrudnienia wszystkich do pracy przy rozwoju.

Zapraszamy na zgłoszenie się do Polskiej Grupy GEK:

Można się zgłosić poprzez formularz powyżej, poprzez komentarz na stronie facebook’a QEG Poland – Polska Grupa GEK, lub poprzez e-mail i witryne internetową LudWodyOgnistej.org.


11  Zagłębiając się w historię współczesnej Europy można wydedukować, że Polacy rozumieją co oznacza zjednoczenie się w walce o sprawy społeczno – polityczne.


 strona 5 / 8

 <PDF>

Advertisements

One thought on “Zaproszenie do założenia Polskiej Grupy GEK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s