Wstęp do Czystej Energii z Próżni

Standard

beautiful_landscape-211994

Ostatnie publikacje udowadniają że energia z próżni mogła być już powszechnie dostępna od 130 lat.1

W stanie naturalnym przestrzeń, którą nazywamy próżnią, ma w sobie energię. Według praw natury ta wolna energia jest wszędzie, jest niewyczerpalna i może być dostępna za darmo na różne zapotrzebowania. Jednym ze sposobów czerpania i udostępniania czystej energii z próżni są urządzenia które przetwarzają tę energię na użyteczne zasilanie. Prąd staje się w pełni darmowy kiedy urządzenie wytwarza nadmiar energii oraz energię na własny napęd.

[ Ten artykuł jest dostępny w nowej wersji na tym blogu – 20/08/2016 ]

Przykładowo obecnie trwa ostateczna faza budowania „Generatora Energii Kwantowej” (GEK) – urządzenia które zostało przedstawione w marcu 2014 roku, przy którym opracowują taki napęd. Generator może umożliwić zasilanie domu mieszkalnego i uniezależnienie od sieci energetycznej oraz wszystkich paliw.

Wprowadzenie pierwszej fazy tzw. „promocji” urządzeń czerpiących ze źródła jakim jest próżnia odbywa się dzisiaj przez otwarty dostęp do materiałów i poprzez finansowanie społeczne na Internecie. Energia z próżni należy do nowych, czystych energii, ponieważ awansuje dotychczasowe czyste źródła, np. słońca, wiatru, wody, itd.

Wprowadzanie do świadomości konieczności opłaty za energię zostało opracowane, aby stworzyć i kontrolować makroekonomię, która dziś nie podtrzymuje równowagi ekologicznej. Podejście biznesowe przemieniające rywalizacje na współprace jest rozwiązaniem, które umożliwi pozyskiwanie wolnej energii. Czerpanie energii z próżni może rozwiązać potrzeby na patenty i militaryzację.

Czysta energia z próżni potwierdza przełomowe możliwości w skali cywilizacyjnej, które mogą zaistnieć, jednak opinia publiczna w dzisiejszych czasach kierowana jest powszechnie aktualnym stanem wiedzy: że darmowa, wolna energia nie jest możliwa. Często przeciwni aksjomatom energii z próżni są działający na wysokich stanowiskach naukowcy i inżynierowie. Podobnie sceptycy i trolle odgrywają swoją rolę przy potępianiu działalności międzynarodowego rozwoju Generatora Energii Kwantowej, pomimo aktualnej dokumentacji potwierdzającej sukcesy.

Chodzi tu o sukces w doprowadzeniu wolnej energii tam, gdzie jest zapotrzebowanie, oraz aby dążyć ku równowadze ekologicznej. Sukces w inżynierii i zastosowaniu danego urządzenia jest niezbędny, ale dopiero harmonijne upowszechnianie informacji prowadzi do rozwoju darmowej, wolnej energii.

Energia z próżni może położyć kres rosnącemu wciąż zapotrzebowaniu na paliwa kopalne, wyeliminować ubóstwo i rozpowszechnić trwałość środowiska naturalnego. Darmowa, wolna energia może również stać się rozstrzygającym elementem we wszystkich “potrzebach” wojennych, opierających się na zdobywaniu i posiadaniu zasobów energetycznych.


Świadkowie na wysokich stanowiskach występują z dowodami na zbiorze wideo organizacji prowadzącej „Sirius Disclosure”, odzyskane 30 września 2014: http://www.youtube.com/user/SDisclosure/videos


 strona 2 / 8

 <PDF>

3 thoughts on “Wstęp do Czystej Energii z Próżni

  1. wojtekkk

    Bardzo ciekawa strona. Gratulacje! Mam nadzieje, ze w koncu ludzie zaczna czytac te nieslychanie ciekawe dokumenty i myslec na temat jak najszybszej budowy urzadzen (GEK) w Polsce. A naukowcy zaczna potwierdzac oficjalnie to , co jest nieoficjalnie wiadome od dawna, ze urzadzenia moga dzialac, jesli sa poprawnie i wg opisow, zbudowane.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s